Agencja Reklamowa

Aklen to agencja reklamowa działająca nie tylko w Toruniu, ale od wielu lat również na terenie całej Polski. Oferujemy szeroki zakres usług reklamowych, z których codziennie korzysta setki firm. Każdy dzień naszej działalności to wyzwania i realizowanie zamierzonych celów.

Druk cyfrowy

Wizytówki, ulotki, plakaty – wszystko to, czego potrzebujesz do reklamowania swoich usług, zrealizujesz w Aklen. Od wielu lat specjalizujemy się w druku cyfrowym i do klientów dostarczamy tysiące wydruków miesięcznie. Drukujemy na praktycznie wszystkich popularnych wymiarach papieru i nie tylko. Napisz, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Billboardy i słupy reklamowe

Kompleksowo wspieramy outdoorowe kampanie reklamowe. Nie tylko drukujemy billboardy i banery, ale także zajmujemy się ich montażem. Nie ma dla nas znaczenia, na jakiej wysokości znajduje się powierzchnia reklamowa – poradzimy sobie z każdym zadaniem.

Grafika samochodowa

Wiemy, jak ważne w budowaniu wizerunku firmy są nawet najdrobniejsze jej elementy. Jeśli posiadasz samochód firmowy (lub całą flotę) może zlecić nam projekt, wydruk i montaż wysokiej jakości oklein na samochody. Montaż realizujemy w wyznaczonym przez klienta miejscu.

Witryny

Mówią Jak Cię widzą, tak Cię piszą – i dlatego jedną z naszych specjalizacji jest projektowanie i montowanie oklein na witrynach sklepów, firm i innych obiektów wchodzących w obszar prowadzenia działalności. Dokładamy największych starań, aby okleiny były zamontowane z niesamowitą precyzją. Do produkcji wykorzystujemy folie mat lub OWV.

Katalogi i broszury reklamowe

Profesjonalne materiały POS to nasza specjalność. Elegancki projekt i wysokiej jakości papier, na którym drukujemy nasze katalogi, broszury i ulotki reklamowe, to gwarancja niepowtarzalnego odbioru i skutecznego dotarcia z ofertą do klienta.

 

Gadżety reklamowe

Długopisy, kubki, smycze, okulary, notesy… możemy tak wymieniać niemal bez końca. Jeśli szukasz znakowanego gadżetu reklamowego, to trafiłeś na właściwy adres. Już teraz możesz sprawdzić nasz obszerny katalog i złożyć zamówienie online – http://individo.pl/

 

Odzież reklamowa

Nie tylko gadżety reklamowe, ale także odzież. U nas zamówisz koszulki t-shirt, koszulki polo, softshel i wiele innych. Oferujemy odzież reklamową na każdą okazję i porę roku. Każdy z oferowanych przez nas produktów znakujemy logiem firmy.